Tags

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Time for the May Glambox! And as usual, Glambox posts are dual-language. This month it’s all about mothers 🙂 For previous months, look in the category “Glambox”.
Glamboxi aeg 🙂 Ja nagu ikka, kahes keeles. See kuu on emadepäeva eri. Eelmiste kuude ülevaated leiad kategooriast “Glambox”.

Without further ado, lets get straight to business!
Asume siis kohe asja kallale!

Essence Pocket Beauty Beauty Queen Paper Mask – this came in full size though it’d be tricky to give a sample since it’s just one sheet anyway. The smell is fresh and lovely and it is refreshing as it claims to be but there’s really no other effect. I guess it’d be nice on a hot summer day but the price is a bit much for just one time use in my humble opinion. Full size is, as said, 1 sheet and its price is 3€.
Täissuuruses toode, ehkki sellest oleks näidist ikka tõeliselt keeruline anda kuna täissuurus ongi üks leht. Nagu kaardil lubatakse, tõepoolest värskendav ja jahutav aga ega midagi muud küll ei tee. Kuumal suvepäeval oleks mõnus aga selle hinna eest mina küll ühekordse kasutusega maski ei ostaks. Täissuuruses 1 leht maksab 3€.
Dr. Scheller Anti-Wrinkle Care Day – adding it to here since I lost the picture with it on somehow. Basically the typical white tester packet. This is for ages 35+. I loooooved the smell of it. But it’s too much for my skin, I turned into a sticky mess. Full size 50ml, price 16.50€ (on the Glambox site 12.99€)
Panen selle siia pildi alla kuna õige pilt läks jalutama. Näeb välja nagu Dr. Schelleri testrid ikka, valge väike pakend. See on vanusele 35+. Mulle tohutult meeldis selle lõhn aga kreem ise on mu nahale kaugelt liiga palju, nägu oli kleepuv ja läikiv. Täissuurus 50ml, hind 16.50€ (Glamboxi lehel 12.99€).


Himalaya Herbals Dental Cream – this is a herbal toothpaste. I’ve tried herbal toothpastes before and never with good results. This one was nicer though. The taste isn’t bad, quite fresh really and the scent is decent as well. Oh and it’s brown. I would recommend trying it if you’re into natural toothpastes. But I’ll stick to my regular one, this product isn’t really for me. Full size 100g and 3.99€ (from the Glambox store 2.99€).
See on looduslik hambapasta. Ma olen sääraseid varem ka proovinud aga tavaliselt on selline tunne, nagu oleks terve apteek suhu kolinud. See oli küll parem. Maitse ei ole halb, üsna värske. Lõhn on samuti üpris viisakas. Pasta ise on pruuni värvi. Ma soovitaks seda küll sellele, kel on huvi looduslike hambapastade vastu aga ise jään ikka oma pasta juurde, see toode ei ole minu jaoks. Täissuurus 100g ja 3.99€ või Glamboxi poest 2.99€.
Framesi Multiaction Morphosis Hair Treatment Restructuring Mask – the name is a mouthful 😀 This is, as it says, a hair mask. Promises that the hair will be stronger and easier to handle. It was okay but nothing stunning really. Not bad either. My hair was soft but I like my combination of RICH treatment and argan oil better. Full size 250ml for 12.90€.
No on pika nimega toode 😀 Tegu siis juuksemaskiga. Lubab, et juuksed on tugevamad, täiustatud struktuuriga ja kergemad käsitleda. No iseenesest oli okei aga mitte midagi rabavat. Juuksed jäid pehmeks küll aga mulle ikka meeldib RICHi mask koos argaaniaõliga rohkem. Täissuurus 250ml ja 12.90€.
Bielenda Caviar & Truffles Good Night Skin – a night cream for ages 35+. I did try it regardless (I’m 27) and it left me oily and sticky and yuck. The scent was nice though. Full size 50ml for 9.50€.
Öökreem vanusele 35+. Proovisin seda ikkagi (kuigi ma olen 27) ja nahk jäi õline, kleepuv ja ebameeldiv. Aga lõhn oli vähemalt hea. Täissuurus 50ml ja 9.50€.
Bielenda Collagen Hyaluronic Acid Night Wrinkle Filler – again, for 35+. And again, I tried it anyway. Once more, oily, sticky and yuck. Since I don’t have too much wrinkling going on, I don’t know if it does anything. The ones I do have weren’t affected but then again, I think you’re probably supposed to use this regularly for it to have an effect. Full size 50ml for 10.50€.
Jällegi 35+ vanusele. Ja ikkagi proovisin. Aga nagu ka eelmisega, tulemuseks oli kleepuv ja õline nahk. Mingit erilist vahet ma oma vähestes õrnades kortsudes ei tabanud aga ilmselt on selleks tarvis pikemalt kasutada. Täissuurus 50ml ja 10.50€.


Geisha – had my daughter describe it. She said “it’s creamy, yummy and out of 5 points, I give it 7” 😀
Mu tütar kirjeldas seda nii – kreemjas, nämma ja viiest punktist annan sellele seitse 😀
Catrice Absolute Moisture Lipstick – mine is in the color Cinderella (swatch below). What I liked about this was that it is indeed moisturizing. What I didn’t like was the scent, it reminded me of the dirt cheap lipsticks we bought in like 6th grade, made me shudder. And I really don’t like shimmery lipsticks. But well, it is a full size. Price for this is 4.99€.
Mina sain värvi, mille nimeks on Cinderella. Mis mulle meeldis, oli see, et tõepoolest on niisutav nagu nimi lubab. Aga üldse ei meeldinud lõhn, see lõhnab täpselt nagu need huulepulgad, mida me umbes kuuendas klassis bussijaama putkast hullodava hinnaga ostsime, paneb judisema. Ning mulle üldse ei meeldi sädelevad huulepulgad. Aga noh, täissuuruses toode. Hind on sellel 4.99€.
Maybelline Cool Effect Cream Eyecolor – the third full sized product in this Glambox. This is actually quite fun. It has a cooling effect which will be oh so nice in the summer. They say it lasts up to 8 hours. My test run on a not-so-hot day gave it 6 hours. Nothing bad about this! Just fun 🙂 The price for this is 4.99€.
Kolmas täissuuruses toode selle kuu Glamboxis. Vot see on päris tore asjandus. Sel on jahutav efekt ja ma kujutan ette, et suvel on see ikka ohkuimõnus. Lubatakse, et kestab kuni 8 tundi. Minu katse jahedamapoolse ilmaga andis tulemuseks 6 tundi. Tõesti mõnus 🙂 Hind sellel 4.99€.


Maybelline Cool Effect on the left, Catrice lipstick on the right.
Maybelline vasakul, Catrice paremal.

On the card it also said it should have a Töpfer product of some sort but I didn’t get it. But since I got the wrong box last month (meant for first-timers and man was it a bummer to find that I didn’t get a nail polish like the others did), I also got the John Frieda samples that were in April box which I didn’t get. That was really nice. I do admit I didn’t try it, I ended up giving them to my mom since she just had a complete hair makeover and was ranting about how she can’t find a nice shampoo and conditioner set to take care of her wonderful new do. So I’ll add her opinion later since she hasn’t tried them yet.
Kaart ütles ka, et + Töpfer toode aga mul seda küll ei olnud. Ning kuna ma sain eelmisel kuul vale karbi (selle, mille saavad need, kes esimest korda tellivad ja oi milline pettumus oli pärast blogides näha, et teised said küünelaki) siis see kuu saadeti mulle ka John Frieda näidised, mis olid aprilli karbis. See oli minu meelest neist väga armas. Ma pean tunnistama, et ma ei proovinud neid. Andsin hoopis emale kuna ta sai uue vapustava soengu ja kurtis, et ei leia üldse head šampooni ja palsamit, et selle ilu eest hoolitseda. Nii et ma lisan tema arvamuse hiljem kuna ta pole neid veel proovinud.

Overall I’m pretty disappointed this month since there were only two products that I quite liked, the Essence mask and the Maybelline Cool Effect Cream Eyecolor. The moisturizers were all for 35+ and I get it that it was the Mothers Day edition where I was supposed to give the three samples to my mom but hey, I’m a mom myself and I do want to try out as much as I can myself for the blog and just cause. But then again, a box I’m not happy with was bound to happen sooner or later. And it didn’t stop me from ordering the June box right away 🙂 I’m sure next month I’ll like it more again!
Üldiselt olen ma selle kuu karbis veidi pettunud kuna kogu karbi peale oli ainult kaks toodet, mis mulle enamvähem meeldisid – Essence’i mask ja Maybelline’i lauvärv. Kreemid olid kõik vanusele 35+ ja ma tean küll, et emadepäeva eri ja nii aga ma olen ka ema ja ma tahan ikka ise kõik järgi proovida. Samas oli aja küsimus, kuna tuleb karp, mis mulle ei sobi. Ja see küll ei takistanud mind juuni karpi tellimast, ma olen kindel, et järgmine kuu on jälle toredam! Ja endiselt soovitan! 🙂

Glambox home page

Muide nüüd on ka võimalik kolme kuu kaupa tellida (eelmine kuu vist juba) kui huvi on 🙂

Take care, have a great Friday and don’t drink and drive! I’ll see you either on Sunday or on Monday, not quite sure yet 🙂 But soon!
Olge tublid, nautige reedet ja ärge purjus peaga rooli istuge! Näeme pühapäeval või esmaspäeval, veel pole päris kindel aga varsti!