Tags

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Today I have to start with an apology – I’m sorry I haven’t posted for such a long time, I’ve been sick and trying to work at the same time. I do not recommend doing that. To avoid a few days in bed, I managed to organize myself into a week in bed instead with that tactic because nope, it didn’t go away, it went worse 😀
Anyway, lets see what the Estonian Glambox had for us this month! And boy, is it amazing or what? I am so heartbroken that I have to skip next month, the costs of sending a kid back to school are just way too mindblowing, I can’t afford a single luxury like this for myself this month 😦
Alustuseks vabandused pika vaikuse pärast! Kuna haige olemine on kallis lõbu, siis ma käisin haigena tööl ja ei jaksanud postitada. Ja loomulikult selle ürituse tulemusena saan nüüd hoopis kauem kodus haige olla. Doh ma ütlen.
Igatahes vaatame, mis see kuu Glamboxis oli ja seda ma teile ütlen, see kuu on siiani kõige parem! Ja mul on tõeliselt kurb, et ma pean järgmise kuu vahele jätma. Lapse kooli tagasi saatmise kulud on niivõrd röögatud, et no lihtsalt ei saa vähimatki luksust endale lubada. Pärast sellist ägedat kuud oleks eriti järgmist ka tahtnud 😦


Bielenda Aloe day & night cream – I couldn’t test this since I’m allergic to aloe. So this is one product this month that I can’t give an opinion on.
Seda ma ei proovinud kuna ma olen aaloele allergiline, seega see on selle kuu ainuke toode, millest mul arvamust ei ole.
Morphosis Anti dandruff shampoo – this smells quite nice but it really dries out my hair like crazy. Well I don’t have dandruff anyway, my trouble is a flaky scalp due to its dryness so this shampoo made it worse. If you have dandruff and oily scalp, this could work though.
Lõhn oli meeldiv aga muus osas ei töötanud minu juustega kohe üldse. Mul kõõma ei ole, pigem on probleem selles, et mu peanahk on väga kuiv ja seetõttu ketendav. See šampoon tegi asja hullemaks. Aga ma pakun, et kui sul on kõõm ja rasune peanahk, siis see võib täitsa aidata.
Essence Vitamin Eye Gel pads – aaahhh how nice! These really feel nice. I work in an air conditioned office with a computer so by the end of the week, my eyes are really tired and puffy and meh. These gel pads felt like a peace of heaven. I’d definitely buy these.
Oi kui mõnus! Kontori kuivas õhus arvutiga töötamine võtab silmad väga läbi ja nädala lõpuks on nad mõnusalt paistes, need geelipadjad olid kohe ikka erakordselt mõnus leevendus. Ma kindlasti ostaks neid.
Essence Paper mask – this has been in the Glambox once before and I liked it back then already. And still do. I wouldn’t buy it because I recall it wasn’t the cheapest of them all and it doesn’t really do much aside from smelling nice and freshening you up a bit. But I don’t object to getting it in the Glambox since hey, it smells nice and freshens me up a bit! 😀
See oli ükskord varem ka juba Glamboxis ja mulle meeldis ta siis ning praegu ka. Ma ei ostaks seda ainult sellepärast, et mulle meenub, et see ei olnud eriti odav ja ega ta midagi eriti ei tee, lõhnab hästi ja värskendab korraks ja ongi kõik. Aga Glamboxist on seda rõõm saada sest… noh ta lõhnab hästi ja värskendab! 😀


Gatineau Radiance Energizing Cream – ahh the smell of this! It’s divine! The consistency is really nice and it didn’t leave my skin oily or shiny at all. At first I was absolutely sure that this will be my holy grail for all of time but sadly it turns out it breaks me out. I got breakouts in the oddest places, the moment I stopped using this, the breakouts calmed down. Tried again and ta da, a whole new pimple parade. That is just heartbreaking. Because it really is amazing in all other aspects.
Selle lõhn on lihtsalt jumalik! Tekstuur on väga mõnus, kerge peale kanda, ei jätnud mu nahka läikima ega muidu vastikuks. Alguses ma olin kindel, et jess, sellest saab minu uus päevakreem aga oh ei, kahjuks tekitab see mul punne. Kui kasutamise lõpetasin, kadusid ära, proovisin igaks juhuks uuesti ja jep, punnid. Sellest on nii tohutult kahju, kõik muu selle juures on lihtsalt fantastiline.
Gatineau Mild enzymatic exfoliator – this is a little too mild for my taste but it doesn’t dry my skin and it does exfoliate. I liked it but I do admit I wouldn’t buy it. I like rougher scrubs (like my absolute favorite Himalaya one). If you like them mild, do give this a go!
Minu maitse jaoks natuke liiga leebe aga ei kuivata ega ärrita mu nahka ja tõepoolest koorib. Mulle meeldis aga samas ma ei ostaks seda, mulle meeldivad natuke karmimad koorijad (nagu mu lemmik Himalaya oma). Kui sulle meeldivad malbed ja leebed koorijad, proovi kindlasti!
Gatineau Rich cream – yes. For dry skin. Which I have. But as said before, my dry skin doesn’t believe it’s dry and acts out like a moody teenager. So this was no surprise that this cream is too much for my skin. But it smells nice!
Kuivale nahale. Mis mul ju on. Aga olen ka enne öelnud, et minu kuiv nahk on äärmiselt kummaline, see ise ei tea vist, et ta kuiv on ja reageerib kõige peale üle. Nii et minu nahale oli see liiga rikkalik. Aga lõhn on väga mõnus!
Decléor Harmonie Cream – this was also in the Glambox once before if I’m not mistaken and I really like this! It’s lightweight and smells nice and does the trick. I don’t even know why I’m not considering this as a full sized product. It doesn’t make me oily or leave me dry and it’s just great overall. I should love it passionately but instead I just like it a lot. Go figure! 😛
See on samuti varem korra olnud kui ma ei eksi ja mulle see kreem väga meeldib! See on kerge koostisega, lõhnab hästi ja töötab nagu peab. Ma ei oska öelda, miks ma seda uue ostuna ette ei kujuta, ometi see ju niisutab, ei tee õliseks ega kuivaks ja on üleüldse mõnus ja tore. Ma peaksin seda kirglikult armastama aga ometi see lihtsalt meeldib mulle. No võta kinni! 😛


Wild & Mild Full Nail Sticker – no matter how I tried, I couldn’t get these to look nice on my nails. They just wouldn’t cooperate with me. But the design is quite pretty and flowery and cute. And hey, I’m all for trying out all kinds of nail stuff! So yay!
No ei saanud mina nende kleepsudega hakkama, proovisin ja proovisin aga no lihtsalt nad keelduvad koostööst. Aga disain on päris armas ja lilleline. Ja igal juhul mulle alati meeldib väga proovida uut küüntevärki!
Rimmel 60 seconds, 310 Red Carpet – YES! You see that? That is a full sized nail polish, my friends. And from Rimmel, a brand I haven’t tried before. This is a really bright and vivid red with microshimmer in it. It claims to be one-stroke, one-layer and one-minute. Well. It’s definitely not one-stroke, the brush is wide and comfy, sort of like OPI but one stroke? No. One-layer? Nope, two layers. Which isn’t bad though, a lot of polishes take three or even four layers. And one minute? Nope, more like five for the first and ten for the second layer, that is until it’s completely dry and you can still bang it up for a while after that if you’re careless. Anyway regardless of the bold promises not delivering, this is seriously nice! I should definitely try to get my hands on more Rimmel polishes! Love it ❤ And I love the color they sent me, I don't have a red like this in my collection.
Jep, kohe päris täissuuruses küünelakk! Ja Rimmelit ma ei olegi varem katsetanud. See konkreetne toon on lõbusalt ergas punane, tõeliselt rõõmsameelne. Pudelil väidetakse, et laki saab kanda peale ühe tõmbega, ühe kihina ja kuivab ühe minutiga. No. Pintsel on küll lai, umbes nagu OPI omad aga ühe tõmbega? No ei. Üks kiht ei vasta ka tõele, vaja oli ikka kahte. Ja ühe minutiga ta ei kuiva kah, rohkem nagu viis minutit esimesele kihile ja kümme teisele. Aga need on nagunii tõeliselt ulmelised lubadused. See, mida ta teeb on tegelikult väga hea! Kindlasti tahan selle peale kohe veel Rimmelit proovida. Tõeliselt äge! Ja mulle meeldib värv, mis nad mulle saatsid, mul ei olegi sellist punast.
China Glaze Glittering Garland – and can you see THAT? A full sized China Glaze polish! Gasp! The nail freak is much pleased yesyes 😀 Too bad I already have Glittering Garland. But no biggie, I’ll save this one for a giveaway *wink* It’s a really gorgeous dark green with glitter in it. And a really good quality polish like most China Glazes. Love it that they added this! I’d so buy the next box if I could just because of the two nail polishes this month!
Ja seda näete? China Glaze! Küüntefriik minus kiljus rõõmust. Kahju, et mul juba on seesama toon aga pole hullu, hoian giveaway jaoks 🙂 See on hästi ilus tumeroheline lakk, sätendab ja puha. Ja tõesti väga hea kvaliteediga nagu enamus China Glaze’i lakkidest. Ma olen täiesti vasikavaimustuses, et nad selle saatsid. Paljalt nende kahe laki pärast ma kohutavalt tahaks järgmist karpi osta.


And now for the completely random part, another prepaid card and an unscented tea candle. Considering all the other stuff in the box, these don’t call on any reaction, the rest is just so awesome that I don’t mind getting a pointless prepaid card this time 🙂
Nojah, järjekordne kõnekaart ja tavaline teeküünal. Kuna kõik muu oli seekord nii äge, siis need siin ei tekitanud mingit reaktsiooni, no ei pane kurvastama nagu eelmine kord 🙂

So overall, OMG! This was an awesome month. I am really truly VERY sad I can’t buy the next one 😦 It’s just… so awesome! Yes, awesome. Awesome! 😀
Kokkuvõtteks appi kui äge kuu! Ma olen tõesti väga väga kurb, et ma järgmise kuu karpi osta ei saa 😦 Sest see kuu oli lihtsalt nii äge! Jah, äge äge äge äge äge!

Glambox Estonia home page

Advertisements